Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

III Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego „English & Deutsch”

19 lutego 2021 roku został przeprowadzony wśród uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce III Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego „English & Deutsch”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego
w Gdańsku. W etapie szkolnym do konkursu przystąpili: Lena Sulima oraz Martyna Kowal z kl. VIII a, Victoria Świtka oraz Wiktoria Piechowiak z kl. VIII b, Michał Bolek, Aleksander Nurkowski, Nikola Pikuła oraz Wiktoria Skowron z kl. VIII s.
22 marca 2021 roku odbył się etap rejonowy konkursu, do którego przystąpiły cztery uczennice naszej szkoły: Lena Sulima i Martyna Kowal z kl. VIII a, Victoria Świtka z kl. VIII b oraz Wiktoria Skowron z kl. VIII s. Na tym etapie reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce zakończyli zmagania.

Skip to content