Wyniki szkolnego konkursu informatycznego na logo

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić wyniki zabawy konkursowej polegającej na zaprojektowaniu znaku graficznego związanego z obchodami 50-lecia nadania Naszej Szkole imienia kapitana Leonida Teligi.

Do konkursu zgłosiło swoje autorskie projekty wielu uczniów klas IV-VIII. Prace konkursowe oceniało Jury w składzie p. Małgorzata Bratasz, p. Lilla Marciniak oraz p. Krzysztof Woźniak

…i nie było to łatwe zadanie, bowiem wszystkie prace odznaczały się inwencją twórczą, interesującym ujęciem konkursowego tematu i indywidualnym podejściem do jego realizacji. Jednak biorąc pod uwagę ustalone kryteria, zakładające m.in., iż logo powinno być czytelne i łatwe do zapamiętania, zawierać elementy kojarzące się z głównym tematem, jakim jest jubileusz 50 rocznicy nadania imienia Szkole:

• W kategorii IV-VI:

I miejsce: Olivia Świtka, 4A

wyróżnienie: Emil Bąk, 6B

• W kategorii VII-VIII:

I miejsce: Martyna Paulus, 8A

II miejsce: Aleksander Nurkowski, 8S

III miejsce: Wiktoria Piechowiak, 8B

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za udział. Rozdanie nagród już wkrótce 🙂