Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

PRÓBNE EGZAMINY ÓSMOKLASISTÓW

Za nami próbne egzaminy ósmoklasistów. Uczniowie pisali je 17, 18 i 19 marca. Mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i stopień przygotowania do egzaminów właściwych z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Poznali również formułę egzaminu, jakiej będą musieli sprostać w maju.

94 % uczniów klas VIII przystąpiło stacjonarnie do próbnych egzaminów w przypisanych salach, w ścisłym reżimie sanitarnym. Pozostałym uczniom szkoła stworzyła możliwość pisania egzaminów próbnych online.

Wyniki egzaminów próbnych dostarczą ważnych informacji uczniom  i nauczycielom na temat zagadnień, które należy jeszcze powtórzyć i utrwalić, aby  majowy egzamin zakończył się sukcesem. 

Skip to content