SP1 Ustka

Aktualności

  • SEAWAYS, PATHWAYS OF INTERNATIONAL LEARNING - wizyta w Irlandii

    SEAWAYS, PATHWAYS OF INTERNATIONAL LEARNING - wizyta w Irlandii

    Nauczyciele z SP1 w Ustce, dzięki programowi Erasmus+, mogli już po raz drugi  odwiedzić szkołę podstawową SN Bhrighde Naofa w Irlandii, w

    Read More
  • Kiermasz świąteczny

    Kiermasz świąteczny w SP1 13 grudnia zapraszamy na kiermasz świąteczny organizowany przez członków Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku. W ofercie

    Read More
  • „Szczęśliwa rodzina bez przemocy”

    „Szczęśliwa rodzina bez przemocy”

    14 listopada Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku ogłosiło wyniki konkursu plastycznego pod nazwą „Szczęśliwa rodzina bez przemocy”. Konkurs zorganizowano w ramach

    Read More
  • MARINA 2019

    MARINA 2019

    29 listopada w Kobylnicy odbył się VI Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej „Marina 2019”. Celem konkursu było propagowanie tradycji morskiej w piosence, wspieranie

    Read More
  • UCZNIOWIE SP1 w USTCE STYPENDYSTAMI MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

    UCZNIOWIE SP1 w USTCE STYPENDYSTAMI MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

    Sześciu uczniów z klas VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce otrzymało Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach programu wspierania

    Read More
  • Sukcesy naszych anglistów

    Sukcesy naszych anglistów

    Dobrze zapowiada się ten rok szkolny dla uczniów klas ósmych, którzy reprezentują ustecką „Jedynkę” w lokalnych i regionalnych konkursach języka angielskiego. 27

    Read More
  • Spotkanie z Panem Mieczysławem Kozińskim

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW 11 grudnia (środa) godz. 16.00-17.00 (aula) na spotkanie z dr hab. inż. Mieczysławem Kozińskim  „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w

    Read More
  • "Coding is Fun" - spotkanie w Belgii

      Dyrektor szkoły Pietro Falcone oraz nauczyciele i uczniowie szkoły „GO! De Springplank” w Neeroeteren w Belgii byli gospodarzami pierwszego spotkania projektu

    Read More
  • Konkurs Plastyczny „Rośliny i zwierzęta chronione”

    Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym pt. „Rośliny i zwierzęta chronione, które żyją w Słowińskim Parku Narodowym” organizowanym przez Słowiński Park

    Read More
  • „Dzień Przyjaźni – żyjemy w  zgodzie”

    „Dzień Przyjaźni – żyjemy w zgodzie”

    Dzień Przyjaźni to święto, które w naszej szkole obchodziliśmy 6 listopada po raz pierwszy. W rozmowy na temat przyjaźni wprowadziła całą społeczność

    Read More
  • XIV Pomorski Bieg Niepodległości

    XIV Pomorski Bieg Niepodległości

    W piątek, 8 listopada,  na terenie Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Wicku Morskim odbył się już po raz czternasty Pomorski Bieg Niepodległości.

    Read More
  • Wolontariusze SP1 dla hospicjum

    Wolontariusze SP1 dla hospicjum

    Uczniowie klas ósmych z naszej szkoły w dniach 1 i 2 listopada 2019 roku uczestniczyli w kweście na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego

    Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22

PLANY LEKCJI


KLASA I "a"
Wychowawca - Anna Jaskulska
zajęcia w sali nr 10

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
855- 940 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna j. angielski
950- 1035 muzyka religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religia
1045- 1130 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna j. angielski eduk. informat. 5/25 edukacja wczesnoszkolna
1140- 1225 - edukacja wczesnoszkolna
edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna -
1245- 1330 - - - - -
1335- 1420 - - - - -
1430- 1515 - - - - -
1520- 1605 -  -  -

 KLASA I "b"
Wychowawca - Karina Werra
zajęcia w sali nr 10

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 - - - - -
855- 940 - - - - -
950- 1035 - - - - -
1045- 1130 -  edukacja wczesnoszkolna eduk. informat. 5/25 - edukacja wczesnoszkolna
1140- 1225 j. angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religia j. angielski
1245- 1330 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1335- 1420 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1430- 1515 religia - edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
 1520- 1605  -  -  -  -

 

KLASA II "a"
Wychowawca - Mirosława Wróbel - Barczyńska
zajęcia w sali nr 12

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 - - - - -
855- 940 - - - - -
950- 1035 - - - - -
1045- 1130 - edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna - edukacja wczesnoszkolna
1140- 1225 j. angielski 16 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1245- 1330 edukacja wczesnoszkolna
edukacja wczesnoszkolna j. angielski 12 informatyka 5/25 religia
1335- 1420 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1430- 1515 muzyka - religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1520- 1605 - -  edukacja wczesnoszkolna  -

 

KLASA II "b" 
Wychowawca - Aurelia Majchrzak
zajęcia w sali nr 12

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 edukacja wczesnoszkolna j. angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
855- 940 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
950- 1035 edukacja wczesnoszkolna informatyka 5/25 edukacja wczesnoszkolna muzyka edukacja wczesnoszkolna
1045- 1130 j. angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religia
1140- 1225 religia edukacja wczesnoszkolna - edukacja wczesnoszkolna -
1245- 1330 - - - - -
1335- 1420 - - - - -
1440- 1515 - - - - -
1520 - 1605 - - - - -

  


 KLASA III "a"

Wychowawca - Emilia Kaczmarek
zajęcia w sali nr 16

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna j. niemiecki
855- 940 edukacja wczesnoszkolna j. angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religia
950- 1035 religia edukacja wczesnoszkolna basen edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1045- 1130 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna basen muzyka edukacja wczesnoszkolna
1140- 1225 eduk. informat. 5/25 - - - j. angielski
1245- 1330 edukacja wczesnoszkolna - - - -
1335- 1420 - - - - -
1440- 1515 - - - - -
1520 - 1605 - - - - -

 

KLASA III "b"
Wychowawca - Iwona Siemaszko - Kaszuba
zajęcia w sali nr 15

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
855- 940 j. angielski edukacja wczesnoszkolna basen edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
950- 1035 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna basen j. niemiecki j. angielski
1045- 1130 edukacja wczesnoszkolna informatyka 5/25 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1140- 1225 - - edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna muzyka
1245- 1330 - - - religia -
1335- 1420 - - - - -
1440- 1515 - - - - -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA III "c" 
Wychowawca - Marta Malinowska
Zajęcia w sali nr 13

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 j. niemiecki edukacja wczesnoszkolna basen edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
855- 940 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna basen edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
950- 1035 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna informatyka 5/25
1045- 1130 edukacja wczesnoszkolna j. angielski edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna
1140- 1225 muzyka - - - j. angielski
1245- 1330 religia - - - -
1335- 1420 - - - - -
1440- 1515 - - - - -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA IV "a" 
Wychowawca - Monika Holak

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 j. angielski gr. II 36 - matematyka 31 matematyka 8 j. polski 33
855- 940 matematyka 33 - historia 13 wf j. ang.gr.I 40/inf.gr.II 25
950- 1035 przyroda 38 - j. polski 15 j. polski 28 wf
1045- 1130 j. polski 16 j. angielski gr. II 40 nar. klasowa CZ j. niemiecki 12 wf
1140- 1225 j. angielski gr. I 40 j. polski 16 wf przyroda 38 inf.grI 5/j.ang.gr.II
1245- 1330 j. angielski gr. I 40 matematyka 16 muzyka 28 technika 36  religia 15
1335- 1420 - religia 38 - - -
1440- 1515 - plastyka 36 - -
1520 - 1605 - - - - -

 


 KLASA V "a" 
Wychowawca - Dorota Grześ

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 informatyka 5/25 wf chł. - - wf dz./wf chł.
855- 940 j. polski 458 wf chł. - religia 36 j. angielski 35
950- 1035 nar. klasowa CZ religia CZ biologia 43 j. polski 45 muzyka 28
1045- 1130 matematyka 36 matematyka 15 matematyka 13 j. angielski 35 geografia 38
1140- 1225 historia 15 j. niemiecki 15 j. polski 13 matematyka 15 technika 36
1245- 1330 plastyka 36 j. polski 15 historia 13 wf dz. j. polski 28
1335- 1420 - wf dz. j. angielski 35 - -
1440- 1515 - - wf dz./chł.  - -
1520 - 1605 - - - - -

 

KLASA V "b" 
Wychowawca - Izabela Firkowska

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 - wf chł.
- - wf chł.
855- 940 - wf chł. informatyka 25 matematyka 33 nar. klasowa CZ
950- 1035 informatyka 5 j. polski 12 j. polski 31 religia 43 j. angielski 13
1045- 1130 j. angielski 10 geografia 38 muzyka 28 j. polski 10 j. niemiecki 31
1140- 1225 religia CZ matematyka 13 matematyka 10 historia 13 j. polski 28
1245- 1330 matematyka 16 historia 45 biologia 15 j. angielski 13 technika 36
1335- 1420 j. polski 29 wf dz. plastyka 36 - wf. dz.
1440- 1515 - wf dz. wf chł.  - wf dz.
1520 - 1605 - - - - -

 

KLASA V "c" 
Wychowawca - Jolanta Dobska

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 j. polski 28 - matematyka 8 - historia 36
855- 940 matematyka 28 - biologia 36 - matematyka 33
950- 1035 inf. gr.I 25/j. ang.gr.II 40 - muzyka 28 - geografia 38
1045- 1130 nar. klasowa 40 - j.ang.gr.I/j.ang.gr.II wf chł./dz.  j. polski 28
1140- 1225 wf dz./chł. religia 28 j. polski 16 wf dz./chł. wf dz./chł.
1245- 1330 - j. polski 43 religia CZ matematyka 33 j. angielski gr.I/gr.II
1335- 1420 - historia 31 - inf. gr.II 25/j. ang.gr.I 35 -
1440- 1515 - j. niemiecki 35 - j. polski 45 -
1520 - 1605 - plastyka 36 - technika 36 -

 

KLASA V "d" 
Wychowawca - Janusz Werra

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 - wf chł. - -
wf dz.
855- 940 - matematyka 8 wf chł. matematyka 28 matematyka 8
950- 1035 wf chł. j. ang.gr.I/gr.II informatyka 5/25 historia 29 j. ang. gr.I/gr.II
1045- 1130 j. ang. gr.I/gr.II j. niemiecki 28 historia 36 biologia 45 technika 36
1140- 1225 matematyka 15 j. polski 43
muzyka 28 j. polski 43 religia CZ
1245- 1330 j. polski 45 geografia 38 j. polski16
wf dz. j. polski 45
1335- 1420 nar. klasowa 28 wf dz. religia 33 - wf chł.
1430- 1515 plastyka 36 - wf dz. - -
1520 - 1605 - - - - -

 


KLASA VI "a" 
Wychowawca - Elżbieta Moralewicz

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 wf chł. geografia 38 -
wf chł. historia 29
855- 940 wf chł. matematyka 33 - j. polski 43 matematyka 28
950- 1035 j. polski 36
biologia 43 wf dz. j. angielski 36/33/35 religia 35
1045- 1130 historia 35
technika 36 wf dz. religia CZ j. angielski 28/35/29
1140- 1225 matematyka 33 j. polski 45 j. angielski 35/33/40 j. niemiecki 8 j. polski 45
1245- 1330 wf dz. muzyka 28 matematyka 33 informatyka 5/25 wf chł.
1335- 1420 wf dz. nar. klasowa 45 j. polski 45 - -
1430- 1515 - - plastyka 36 - -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA VI "b" 
Wychowawca - Małgorzata Bratasz

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 wf chł. religia 43 - wf dz./chł. -
855- 940 wf dz./chł. muzyka 28 nar. klasowa 29 j. niemiecki 29 historia 29
950- 1035 historia 29 j. polski 45 matematyka 8 j. angielski  j. polski 43
1045- 1130 j. polski 45
matematyka 33 j. polski 45 j. polski 29 j. angielski
1140- 1225 geografia 38 wf dz/inform. chł. 5
j. angielski  matematyka 33 matematyka 33
1245- 1330 biologia 29 wf dz. plastyka 36 religia 43 wf dz./chł.
1335- 1420 - - - - technika 36
1430- 1515 - - - - -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA VI "c" 
Wychowawca - Kamila Komorowska

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 - j. angielski 35 matematyka 33 j. polski 45 religia 43
855- 940 j. angielski 35 religia 45 geografia 28 j. angielski 35 j. polski 45
950- 1035 j. polski 43 historia 29 wf dz./chł. informatyka 5/25 matematyka 8
1045- 1130 j. niemiecki 38 nar. klasowa CZ
wf dz./chł.
plastyka 36 biologia 43
1140- 1225 muzyka 28 j. polski 8
j. polski 38
technika 36 -
1245- 1330 wf dz./chł. matematyka 8 historia 29 matematyka 8
-
1335- 1420 wf dz./chł. - -
- -
1430- 1515 - - - - -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA VI "s" 
Wychowawca - Iwona Błądkowska

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 historia 29 matematyka 8 -
matematyka 33 j. polski 45
855- 940 matematyka 8 j. polski 45 matematyka 33 biologia 38 religia 43
950- 1035 wf dz./chł. wf dz./chł. j. polski 45 j. angielski historia 29
1045- 1130 wf dz./chł. wf dz./chł. religia 43 geografia 38 j. angielski
1140- 1225 j. polski 45
technika 36 j. angielski j. polski 45 wf dz/chł
1245- 1330 muzyka 28 informatyka 5/25 wf dz./chł. wf dz./chł. wf dz/chł
1335- 1420 plastyka 36 nar. klasowa 8 wf dz./chł. wf dz./chł. -
1430- 1515 - - j. niemiecki 35 - -
1520 - 1605 - - - - -

 


KLASA VII "a" 
Wychowawca - Ewelina Pietrzyk

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 geografia 38 j. niemiecki 36
j. angielski 36 j. niemiecki 28 matematyka 8
855- 940 j. polski 43
j. polski 36 j. polski 38 wf dz./chł/ j. polski 38
950- 1035 matematyka 8 matematyka 8 matematyka 33 wf dz./chł. wf dz./chł.
1045- 1130 muzyka 28 historia 29 geografia 38 j. polski 45 wf dz./chł.
1140- 1225 fizyka 31 biologia 29 biologia 38 fizyka 31 historia 29
1245- 1330 chemia 31 j. angielski 35 chemia 31 j. angielski 35 informatyka 5/25
1335- 1420 religia 45 plastyka 36 religia 29 - nar. klasowa 35
1430- 1515 -
- - - -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA VII "b" 
Wychowawca - Lilla Marciniak

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 j. polski 45 j. polski 45 j. angielski j. angielski chemia 31
855- 940 fizyka 31 historia 29 j. polski 45 wf dz./chł. j. polski 36
950- 1035 j. niemiecki 35 j. niemiecki 36
matematyka 29 wf dz./chł. wf dz./chł.
1045- 1130 matematyka 33 matematyka 28 biologia 29 fizyka 31 wf dz./chł.
1140- 1225 biologia 29 geografia 38 chemia 31 historia 29 geografia 38
1245- 1330 religia 43 plastyka 36
religia 35 j. polski 45 matematyka 8
1335- 1420 j. angielski - muzyka 28 nar. klasowa 36 informatyka 5/25
1430- 1515 - -
- - -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA VII "s" 
Wychowawca - Joanna Borkowska

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 fizyka 31 matematyka 33
j. angielski j. angielski wf
855- 940 geografia 38 chemia 31 matematyka 43 matematyka 8 wf
950- 1035 matematyka 33 j. polski 28 wf biologia 38 chemia 31
1045- 1130 j. polski 43 fizyka 28 wf wf informatyka 5/25
1140- 1225 wf wf j. polski 45 wf j. polski 43
1245- 1330 wf wf
geografia 38 j. polski 28
nar. klasowa 38
1335- 1420 j. angielski j. niemiecki 28 biologia 31 religia 43 j. niemiecki 8
1430- 1515 historia 29 muzyka 28 religia 43 historia 29 plastyka 36
1520 - 1605 - - - - -

 


KLASA VIII "a" 
Wychowawca - Beata Arcimowicz

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 - wf dz. j. polski 45 wf dz./chł. wf dz./chł.
855- 940 historia 29 biologia 38 matematyka 8 j. polski 45 wf dz./chł.
950- 1035 matematyka 28 matematyka 33 j. angielski fizyka 31 j. polski 36
1045- 1130 j. polski 29 j. polski 45 chemia 31 matematyka 33 matematyka 33
1140- 1225 EDB 43 fizyka 31 historia 29
j. angielski chemia 31
1245- 1330 j. angielski religia 31 religia 43
j. niemiecki 31
j. niemiecki 43
1335- 1420 informatyka 5/25 WOS 29 geografia 38 WOS nar. klasowa 33
1430- 1515 wf chł. - - - -
1520 - 1605 - - - - -

 

KLASA VIII "b" 
Wychowawca - Krzysztof Woźniak

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 matematyka 38 j. polski 28 - wf chł. wf chł.
855- 940 j. niemiecki 36 informatyka 5/25 chemia 31 hizyka 31 wf chł.
950- 1035 j. polski 45
geografia 38 j. angielski nar. klasowa 8 j. polski 45
1045- 1130 fizyka 31 religia 43 matematyka 8 matematyka 8 matematyka 8
1140- 1225 WOS 36 matematyka 33 religia 43
j. angielski j. niemiecki 35
1245- 1330 j. angielski historia 29 j. polski 45 j. polski 38 chemia 31
1335- 1420 biologia 43 wf dz. EDB 8 wf dz. WOS 29
1430- 1515 wf chł. wf dz. historia 29 wf dz. -
1520 - 1605 - - - - -

KLASA VIII "s" 
Wychowawca - Krzysztof Borysiewicz

Godziny lekcyjne Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
800- 845 wf chł. chemia 31 wf chł.
fizyka 31 j. polski 8
855- 940 wf chł. j. niemiecki 35 wf chł. informatyka 5/25 j. niemiecki 31
950- 1035 chemia 31 fizyka 31 j. angielski
matematyka 33 matematyka 33
1045- 1130 matematyka 8
j. polski 8 matematyka 33
j. polski 28 historia 45
1140- 1225 j. polski 8 nar. klasowa 35 j. polski 8
j. angielski religia 8
1245- 1330 j. angielski matematyka 33 EDB 8 historia 29 WOS 29
1335- 1420 WOS 29 wf dz./chł. religia 43 wf dz./chł.
wf chł
1430- 1515 biologia 43 wf dz./chł. geografia 38 wf dz./chł.
wf chł
1520 - 1605 - - - - -

 

 

KALENDARZ

Erasmus+

coding baner

sea baner

weelbean baner 1

Kontakt

kontakt